JEUGD_banner

aansluitingen@leuvenbears.be Heidi Vandenwijngaerden
clubofficials@leuvenbears.be Geertrui Feyaerts
kalender@leuvenbears.be Benny Coomans
kledij@leuvenbears.be Heidi Vandenwijngaerden
ledenbeheer@leuvenbears.be Pieter Vandemoortele
materiaal@leuvenbears.be Freddy Hernou/Filip Jacobs
opleiding@leuvenbears.be Geertrui Feyaerts
ploegvoorstellingen@leuvenbears.be TBD
tornooien@leuvenbears.be Serge Demeyer
webteam@leuvenbears.be Freddy Hernou
zaalreservaties@leuvenbears.be Heidi Vandenwijngaerden/Freddy Hernou

Aansluitingen – vragen ivm het aansluiten van leden inclusief mutaties

Kalender – vragen in verband met wedstrijdkalenders VBL, Sporta, Parantee. Planning van de trainingen

Ledenbeheer – alle vragen ivm medische attesten, vergunningen, attesten mutualiteit, sportcheque stad Leuven, lidkaarten, schrappen van leden, wijzigingen in de contactgegevens van de leden (adres, email, telef), lijsten/ploeg

Materiaal – alle meldingen van beschadigingen, verdwenen materiaal (zoals ballen), verzoeken voor aanvullen of checken van materiaal inclusief wedstrijdkoffers, ballen, ballenrekken en bakken, kegels en klein materiaal.

Opleiding – tafelfuncties (klok, 24/14”, scoreblad) alsook clubscheidsrechters en trainer-seminaries.

Ploegvoorstellingen – uitsluitend de geplande voorstelling van ploegen op de thuiswedstrijden van de A-ploeg.

Zaalreservaties – alle vragen/verzoeken ivm reserveren van zalen, wedstrijden en trainingen. Wijzigen van lopende zaalreservaties.